Zpravodajství o zranitelnosti

Naše společnost poskytuje jedinečné služby pro sledování bezpečnostních zranitelností v různých druzích softwaru a hardwaru. Informujeme naše zákazníky o jakékoliv potencionální či skutečné bezpečnostní hrozbě, poskytujeme hluboké analýzy zranitelnosti a poukazujeme na bezpečnostní záležitosti.

Analyzujeme desítky zpráv o zranitelnosti denně a každý den vydáváme až 20 upozornění o zranitelnosti v softwaru i hardwaru.

Našim zákazníkům poskytujeme přesné informace o analyzovaných zranitelnostech, včetně CVSS metriky, typů zranitelností (CWE), možných útokových vektorů a technik zmírnění. Dále provádíme na základě žádosti Proof-of-Concept (PoC) kódy pro demonstraci, jak zranitelnost funguje.

Jak to funguje

Sledujeme více než 50 000 aplikací a systémů napříč všemi platformami. Jakmile je odhalena informace o potenciální zranitelnosti, provádíme naše analýzy do 72 hodin a informujeme své klienty o našich zjištěních.

Můžeme také na vyžádání klienta prošetřit zprávu týkající se potenciálních zranitelností, které neobsahují žádné technické podrobnosti. Naši bezpečnostní výzkumníci mohou analyzovat zdrojové kódy, jsou-li k dispozici, rozebírat binární soubory, analyzovat malware, který by mohl být zneužit k exploitaci oznámené zranitelnosti.

 

Oznámení o zranitelnosti

Nabízíme několik způsobů , jak poskytnout informace o zranitelnostech.

  • Okamžité oznámení (SMS, e-mail,rss)
  • XML Export
  • Zpráva v HTML/PDF formátu pro každou bezpečnostní záležitost

Můžete si přizpůsobit upozornění pomocí našeho webového rozhraní a zvolit nejvhodnější způsob přijímání zpráv.

Nabízíme dva týdny dlouhou zkušební dobu, během které si můžete vyzkoušet naši službu a rozhodnout se, zda ji chcete koupit. Chcete-li objednat zkušební verzi, prosím zažádejte si zdarma o cenovou nabídku.

.